O NÁSVÍtame VÁs v novopostavenom apartmÁnovom dome Villa Solar.


Apartmánový dom Vám ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí, v bezprostrednom susedstve termálneho kúpaliska - vzdialeného 50 m - najlepšia poloha. Villa Solar je otvorený celý rok. S radosťou vítame svojich hostí, ktorí chcú uniknúť zo stresu a relaxovať v pohodlí.

Výhodná poloha Vám umožní odpočívať v kľude a zároveň byť na dosah relaxačných ale aj športových aktivít.

Veríme, že sa Vám v našom apartmánovom dome bude príjemne bývať a že sa budete radi vraciať a s dobrými pocitmi sa podelíte so svojimi známimi.


Izby

Komfortne vybavené izby ponúkame za priaznivú cenu. Izby a apartmány sa nachádzajú na poschodí budovy. Každá izba a apartmán má balkón. Nadštandardné izby a dva dvojizbové apartmány sú zariadené moderným komfortným nábytkom s možnosťou ubytovania až 4 osôb. Všetky izby sú nefajčiarske.

Izby a apartmány sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, mini kuchynkou, TV, klimatizáciou za poplatok, a internetom WiFi. Dvojizbové apartmány pozostávajú zo spálne a obývacej časti alebo z dvoch spálni.

Kuchyňa

V každej izbe sa nachádza aj kuchynský kútik s rýchlovarnou konvicou, elektrickou platňou, chladničkou a základnou kuchynskou výbavou.

Parkovanie

Pred objektom a vo dvore je parkovanie zadarmo.

Záhrada

Ponúkame Vám posedenie na veľkom balkóne pre 12 osôb, alebo pod veľkým altánkom v záhrade pre 24 osôb, kde možno grilovať, posedieť pri dobrom víne, alebo dokonca si zahrať stolný futbal, alebo gulečník (billiard), ktoré Vám zaručia príjemné chvíle dovolenky.

Internet

Bezplatné internetové pripojenie cez WiFi v celom areáli ubytovacieho zariadenia.